-20% na vybrané BATOHY

O nás

Látkový kufor LARA BAGSO SPOLOČNOSTI LARA BAGS

Príbeh našej rodinnej firmy sa datuje už od roku 1998, kedy sme sa postupne z predaja na jarmočných stánkoch v Banskej Bystrici vyprofilovali na spoločnosť s kamennými prevádzkami po celom Slovensku a v Českej republike. Začiatky prvých našich prevádzok  siahajú už do roku 2001, kedy sa nám podarilo otvoriť prvý stánok v priestoroch Hypermaketu Tesco v Banskej Bystrici.

Súčasný názov LARA BAGS prešiel viacerými obmenami. Pod názvom LARA - kožená galantéria sme otvorili prevázdku v Brezne, čím sme položili základ pre aktuálny názov spoločnosti. Ten vznikol spojením krstných mien detí majiteľov firmy. Ako LARA BAGS sa sme sa po prvý krát objavili na slovenskom trhu v roku 2004. Od tohto obdobia tvoríme širokú sieť predajní, s aktuálnym počtom 35.

Zamestnávame viac ako 180 zamestnancov. V januári 2013 sme otvorili prvú prevádzku v Českej republike – Avion Ostrava a následne aj prevádzku v Šantovka Olomouc. Naše predajne postupne modernizujeme, čoho dôkazom je ich lepší a pútavejší dizajn.


VAŠA SPOKOJNOSŤ = NAŠA PRIORITA

Zaoberáme sa predajom koženej galantérie. Našim zákazníkom ponúkame výber zo širokého sortimentu kabeliek, peňaženiek, kufrov, dáždnikov, opaskov a iného doplnkového tovaru.

Modely kabeliek rozdeľujeme do letných a zimných kolekcií, ktoré sa odlišujú najmä farebnou pestrosťou. Tovar je vyrábaný z rôznych materiálov ako napríklad prírodná koža, ekokoža, PVC a nylon. Tovar dovážame najmä z Talianska, Francúzska, Nemecka, Číny a Indie.


VÁŠ TEAM LARA BAGS

LARA BAGS Dámske a pánske batohy