🚚 Doprava  ZADARMO  nad 100€ 

Tipy na praktické vianočné darčeky pod stromček

Tipy na praktické vianočné darčeky pod stromček

Ktoré darčeky potešia ženy, mužov, mamy, či otcov? Zrejme predovšetkým tie, ktoré viete aj prakticky využiť. Najťažším orieškom býva vianočný darček pre muža. Mala by to byť vianočná sada alebo samostatný darček? Tu sú praktické tipy na voňavé, kvalitné a užitočné vianočné darčeky, ktoré zaručene potešia.
Darčeky pre neho - LARA BAGS


DARČEKY PRE NEHO

Každoročná dilema o tom, aký darček pod stromček kúpiť mužovi je vyriešená. Pánske kožené peňaženky, aktovky na dôležité dokumenty, či kufor  z odolného materiálu určite využijú v praktickom živote. Zídu sa im na služobných cestách alebo na dovolenkách. Muži ocenia praktickosť a výdrž. Budú radi, že ste sa postarali o takú dôležitú súčasť ich života. Zároveň im ušetríte čas z nakupovania a rozhodovania. Ocenia nielen ženy poradkyne, ale aj tie, ktoré zaujímavý darček rovno zabezpečia a odovzdajú vo veľkom štýle. 


Peňaženka cez rameno LARA BAGS

DARČEKY PRE ŇU

Každú ženu potešíte peknou kabelkou, lebo ich nikdy nie je dosť. Je to jeden z užitočných darčekov, ktorý pod stromčekom nesmie chýbať. Stále sa nejaká zíde, pretože ich ženy nosia dennodenne a na každú príležitosť potrebujú iný typ. V bežnom živote sa im zídu veľké kabelky, kde sa im vojdu peňaženky, kľúčenky, ale aj dáždnik do dažďa i snehu. Na vianočný večierok a plesy poslúžia listové kabelky. Práve zimné obdobie je pozvánkou na rôzne spoločenské akcie. Ženy ocenia všetky veľkosti a rôzne farby doplnkov, ktoré môžu kombinovať so svojim oblečením. V zime vyniknú napríklad farebnými kabelkami. Určite sa vám za každý nový kúsok poďakujú. A túto super vychytávku musíte mať. Peňaženka cez rameno je ideálny módny doplnok, ktorý nezavadzia. 


Darčeky pre mamu a otcaPRE MAMU A OTCA

Ak naozaj neviete, aký darček pre mamu či otca vybrať, skúste ponúknuť viac malých prekvapení, ktoré napríklad obsahuje darčeková sada. Viac prekvapení naraz, vykúzli každému úsmev na tvári. Ďalší výborný praktický darček pod stromček sú aj batohy. Tie sa zídu nielen na prechádzky do prírody, ale aj na cesty. Vložíte si tam všetko, čo potrebujete a ruky máte voľné. Nezabudnite, že vianočný darček musí nielen potešiť, ale dať aj prakticky využiť. No a tí, ktorí sa naozaj nevedia rozhodnúť a nechcú sklamať, môžu kúpiť svojmu blízkemu darčekové poukážky na nákup. Radosť zaručená a uspokojíte aj náročného člena rodiny.