🚚 Doprava  ZADARMO  nad 100€ 

Farby Leta 2022

Život bez farieb by bol veľmi smutný a pustý. Farby nás sprevádzajú na každom kroku celý život. Pôsobia na našu psychiku a lahodia nášmu oku.Každý rok
ovládajú svoje obdobie farby a ich farebné odtiene. Tento rok nie je výnimkou a farebné trendy na jar/leto 2022 sú prevažne pastelové. Prebúdzajú chuť na slnko, pistáciovú zmrzlinu, šťavnatú limetku, kúpanie v mori a cukrovú vatu. Najmódnejšie farby pre rok 2022 vnášajú do módy závan sviežosti, energie a nádeje. Tieto farby podnietia hravú kreativitu a veselý výraz, ktorý je plný života. Hlavnou úlohou je vyvolať nové pocity jednoduchosti a spontánnosti.

Lara Bags sa snaží zákazníkom ponúkať stále aktuálne trendy a preto v našej ponuke nájdete tovar v spomínaných odtieňoch.

Poďme nato!


FIALOVÁ

Odtieň fialovej alebo inak „Very Peri“ je asi najhorúcejším kandidátom na favorita roka 2022. Je to pomerne žiarivá farba s ľahkým modrým odleskom, ktorá má vyvolať kreativitu a zvedavosť na svet. Je to krásna, vzdušná a optimistická farba, ktorá sa dobre kombinuje s inými odtieňmi v našom outfite. Hoci bola táto farba najobľúbenejšia najprv v oblasti trendov interiérového dizajnu, ukázalo sa, že si našla svoje miesto aj v módnom priemysle. Influenceri ju už bežne začleňujú do svojich každodenných outfitov.

Táto farba sa objavila hlavne na prehliadkových mólach Lanvin, Saint Laurent, Alberta Ferretti , či Valentino.


BLEDOMODRÁ

 Hovoríme o jemnom modrom odtieni. Tento odtieň ohromuje svojou hĺbkou a krásou. Inštitút farieb ho opisuje ako sladký, vzdušný tón.


RUŽOVÁ

Ružová farba je trendy vo všetkých svojich odtieňoch, ale my sme vybrali svetlejší odtieň. Tento odtieň je svetlý, veľmi jemný a preto je atraktívny. Svetlo ružová nás odkazuje na nežnosť a otvorenosť. Dá sa kombinovať s bielou, žltou alebo modrou farbou.

 


MASLOVÁ ŽLTÁ

 Žltá s maslovým odtieňom je škandinávskym trendom. Máme na mysli jemnejšiu žltú, ktorá je charakteristická pre pukance alebo ovsené mlieko. Tento odtieň je hravo veselý a prinášajúci teplo.


Ktorá farba sa najviac páči Vám? Trafili ste sa do tohtoročných trendov? 

Popustite pokojne uzdu svojej fantázii a tvorte kombinácie s klasickými farbami, vytvárajte výrazné akcenty, a pútajte na seba pozornosť hýriacimi farbami. Tento rok rozhodne môžete.

Lara Bags ponúka okrem spomínaných farieb aj produkty v širokej škále iných farieb, tak neváhajte a prelistujte si našu ponuku na www.larabags.sk