⚡️ZIMNÝ VÝPREDAJ až -70% 

Čo o nás dokáže prezradiť kabelka?

Čo o nás dokáže prezradiť kabelka?

     Dennodenne stretávame v uliciach dámy s rôznymi kabelkami, no nevenujeme tomu veľkú pozornosť. Tak ako o človeku veľa vypovedá jeho mimika, gestá či postoj tváre, aj nosenie kabelky nám o ňom dokáže veľa prezradiť. Veľkosť kabelky, jej farba, nápaditosť, dizajn, originalita ale i spôsob, akým kabelku nosíme môže byť kľúčom k rozpoznaniu ženy. Čo o nás teda dokáže kabelka prezradiť?Veľkosť kabelky

   Ženy, ktoré nosia malé kabelky sú väčšinou poriadkumilovné a minimalistické. Nepotrebujú mať pri sebe zbytočne veľa vecí. Stačí im to najdôležitejšie, úhľadne poukladané v malej kabelke. 


  Naopak ženy, ktoré uprednostňujú veľké kabelky v nich častokrát nosia kopec zbytočností a organizácia v nej je o čosi horšia. Do veľkej kabelky  sa toho však oveľa viac zmestí, a preto sú ich majiteľky výborne pripravené na všetko a takmer žiadna požiadavka ich neprekvapí. Kefa na vlasy, krém, vlhčené obrúsky či dáždnik sú v ich kabelkách úplnou samozrejmosťou.

     


Farba kabelky 

    Voľba farby môže byť častokrát náročná. Niekto siaha po čo najnenápadnejšie a zároveň najviac kombinatovateľnej kabelke, zatiaľ čo niektoré dámy preferujú atypické farby, ktoré v uliciach zaujmú nejedno oko. 

    Pre niekoho je kabelka len úložný priestor a nekladie mu veľkú dôležitosť. Sú však aj ženy, ktoré kabelkou ukazujú to, kým sú. Využívajú kreativitu, snažia sa vytvoriť čo najlepší a najoriginálnejší outfit s využitím zaujímavých doplnkov. Farebné kabelky vedia outfitu dodať živý nádych a prilákať pozornosť.   

       Čierna, šedá, tmavomodrá a biela sú znakom elegancie a jednoduchosti. Nič sa nimi nepokazí a je možné ich ladiť s takmer všetkými farbami. Pastelové farby sú znakom harmónie a prichádzajúceho leta. Pestré farby zdôrazňujú ľudskú extravagantnosť a originalitu. O žiadnej farbe však nemôžeme povedať, že by bola nevhodná. 

Spôsob nosenia kabelky - reč tela

Ženy, ktoré nosia kabelku na ramene sú podľa štúdií považované za veľmi ambiciózne, sebavedomé a cieľavedomé. Kabelka zavesená na lakti predstavuje snahu o upútanie pozornosti, pretože najmä celebrity takýmto spôsobom nosia svoje drahé kúsky s cieľom ukázať ich svetu. Nosenie kabelky pod pazuchou je typické pre energické ženy, ktoré uprednostňujú jej obsah pred výzorom. Crossbody a ruksaky nosia väčšinou športovejšie povahy, pre ktoré je dôležitejšie pohodlie a praktickosť.

     .